Turnaje
Hráči
Nejlepší výsledky
Soutěže
Vzájemná bilance
English
Česky
Nejlepší výsledky v posledním roce
Hráč
Rating
Turnaj
Tomáš Dostál
1006
1000+
Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov
Jakub Knápek
1005
1000+
Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice
Jan Mrůzek
1004
1000+
Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II
Tomáš Ráček
1002
1000+
L64°Tour Moravský Krumlov presented by Discgolf-Shop.com
Josef Cach
1001
1000+
PDGL 2023 #6 - Letenské sady
Pavel Částek
1001
1000+
JDL 2023 - Český Krumlov
Daniel Konečný
1000
1000+
Krumlovská klendra
Kryštof Novák
998
NJDGT #1: DiscGolfPark Bocheta pouze putterem
Josef Cach
998
ADD 2024
Jakub Veselý
996
O Puttovní Floppy disk Choltice 2023
Radek Hrůza
996
Krumlovská klendra
Filip Surjomartono
995
PDGL 2023 #2 - Bohnice
Petr Masník
993
Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice
Matěj Vojtík
993
ADD 2024
Jakub Kudrna
990
ADD 2024
Honza Vlček (Frýdlant)
989
L64°Tour Smržovka presented by Discgolf-Shop.com
Marek Surjomartono
989
JDL 2023 - Pacov
Josef Cach
989
JDL 2023 - Pacov
Honza Vlček (Frýdlant)
988
L64°Tour Frýdlant presented by Discgolf-Shop.com - O POHÁR MĚSTA
Michal Vaněk
987
ADD 2024
Ondřej Bařinka
987
PDGL 2023 #4 - Běchovice
Libor Juřena
987
Krumlovská klendra
František Trenz
987
Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice
Martin Malý
985
PDGL 2023 #6 - Letenské sady
Michal Vaněk
985
PDGL 2023 #6 - Letenské sady
Michal Vaněk
985
JDL 2023 - České Budějovice II.
Michal Surjomartono
985
UDGL 2023 #6 Proboštov
Filip Surjomartono
985
PDGL 2023 #5 - Roztyly
Pavel Sedlák
985
PDGL 2023 #5 - Roztyly
Martin Malý
984
PDGL 2023 #4 - Běchovice
Filip Conk
984
Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open
Roman Jurajda
983
O Puttovní Floppy disk Choltice 2023
František Filip
982
SZDL 2023 powered by RPM Discs #5 Ostrov
Sébastien Daňhel
982
JDL 2023 - Český Krumlov
Roman Jurajda
981
NJDGT #1: Bedřich Smetana Memoriál
Michael Rádl
981
Brno - Milénova 2023
Martin Malý
980
PDGL 2023 #2 - Bohnice
Václav Manych
979
PDGL 2023 #5 - Roztyly
Vojtěch Veselý
979
JDL 2023 - Humpolec
Marek Šrom
979
Grabštejn - Turnaj Trojzemí
Robin Mikula
978
O putovní pohár starosty města Šumperk
Jakub Veselý
978
Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov
Filip Conk
978
Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II
Pavel Brückler
977
L64°Tour Mladá Boleslav presented by Discgolf-Shop.com
Filip Surjomartono
977
JDL 2023 - Pacov
Martin Koňařík
977
O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník
Jiří Svatoš
976
JDL 2023 - Strakonice
Filip Surjomartono
975
UDGL 2023 #3 Radovesická výsypka u Bíliny
Marek Surjomartono
974
PDGL 2023 #5 - Roztyly
Tomáš Doležel
974
2. Valašská Discgolfová Liga: Búřov